Over ons

team


Camps Verzekeringen bestaat reeds meer dan 45 jaar. Het heeft dus al een hele historiek. Dit verzekeringskantoor is opgericht door Richard Camps . Hij heeft het kantoor samen met zijn vrouw gerund en sinds 2001 is dochter Els hen komen vervoegen. Na al die jaren is het kantoor sterk uitgebreid met twee vestigingen in Kermt en Hasselt.

Ondertussen is Els zaakvoerder en wordt ze ondersteund door medezaakvoerder Nick.

Hun team bestaat uit verschillende medewerkers, Sandra, Walter en Nese, die elk in hun eigen domein gespecialiseerd zijn.

Als oprichter blijft Richard nog steeds betrokken bij het kantoor.

Zij zorgen met z’n allen voor uw dierbare bezit, alle verzekeringen, financiële producten en kredieten voor je privéleven én je onderneming.


Els Camps

Zaakvoerder

els.camps@dvv.be

Advies particulieren
Advies zelfstandigen en KMO's
Advies financiële producten
(spaarverzekeringen, beleggingen ...)
Schadeaangiftes en opvolging
Administratie

Nick Laenen

Zaakvoerder

nick.laenen@dvv.be

Advies particulieren
Advies zelfstandigen en KMO's
Advies financiële producten
(spaarverzekeringen, beleggingen ...)
Advies belastingen particulieren
Schade aangiftes en opvolging


Nese Erdem

Adviseur

nese.erdem@dvv.be

Advies hypotheken
Advies particulieren
Advies zelfstandigen en KMO's
Advies financiële producten
Advies hypotheken
Schade aangiftes en opvolging


Walter Geers

Adviseur

walter.geers@dvv.be

Advies Hypotheken
Advies particulieren
Advies zelfstandigen en KMO's
Advies financiële producten
(spaarverzekeringen, beleggingen ...)
Schade aangiftes en opvolging

Sandra Thoelen

Administratie

sandra.thoelen@dvv.be

Advies particulieren
Schadeaangiftes
Administratie


Richard Camps

Stichter

richard.camps@dvv.be